INFORMĀCIJA PAR PIEGĀDI

Izvēlieties sev ērtāko pirkuma saņemšanas veidu!

1. OMNIVA

Piedāvājam saņemt sūtījumus jebkurā no OMNIVA pakomātiem visā Latvijā. 

Cena: 4.00 EUR

* Piegādes laiks: 2-4 darba dienas

2. LATVIJAS PASTS

Pirkums uz Jūsu norādīto adresi Latvijas teritorijā tiek piegādāts ar „Latvijas Pasta”  starpniecību.

Cena: 4.00EUR

Saņemšanas pasta nodaļā.

* Piegādes laiks: 2-5 darba dienas

3. STARPVALSTU PASTA PAKALPOJUMI

Piedāvājam Jums pirkumu saņemt arī ārzemēs. Šis pakalpojums būs ideāli piemērots, ja vēlaties sev mīļos cilvēkus, kas pašlaik dzīvo ārzemēs, iepriecināt ar dāvanu vai arī, ja pats/-i dzīvojat ārzemēs, varat nodrošināties, lai pirkums tiktu atsūtīts uz Jūsu norādīto adresi ar starpvalstu pasta pakalpojumu starpniecību. 

Cena: tiks norādīta pasūtījuma noformēšanas laikā

* Piegādes laiks: 4-7 darba dienas

Pasūtījumi tiek  noformēti darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.30. Ja pasūtījums veikts citā laikā, to noformē nākamajā darba dienā. Ja pēc pasūtījuma saņemšanas radīsies papildu jautājumi, mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu informāciju. Mēs gādāsim, lai pirkums, kas veikts mūsu interneta veikalā, tiktu izpildīts augstākā servisa līmenī un sagādātu Jums maksimālo prieku un gandarījumu. Jums tikai jāveic pirkums un jāizvēlas ērtākais piegādes saņemšanas veids. Par tālāko pirkuma apstrādes procesu parūpēsimies mēs! 

NORĒĶINU VEIDI

Priekšapmaksa: bankas pārskaitījums no bankas vai internetbankas. 

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

DISTANCES LĪGUMS

1. LĪGUMA DARBĪBAS TERMIŅŠ
1.1. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Klients ir noformējis un apstiprinājis pasūtījumu saskaņā ar Līguma 2. sadaļas noteikumiem.
1.2. Līgums ir spēkā līdz brīdim, kamēr līgumslēdzējpuses pilnībā izpildījušas savas saistības viena pret otru. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.